Oto Yıkama
Oto Yıkama

Oto Yıkama

 

DETAYLI İÇ TEMİZLİK & DETAYLI DIŞ TEMİZLİK

 

 

 

Araç temizliği, araç kullanıcıları açısından önemli bir yerdedir. Çünkü günün belli bir kısmında araç ile vakit geçirmekteyiz. Vakit geçirdiğimiz ortamın temizliğine de önem vermemiz gerekmektedir.

 

Araç kullanıcıları için dış temizlik ön planda olsa da, aslında aracın iç temizliği daha büyük önem arz etmektedir. Detaylı temizlik aracın içindeki paspasların temizliği, aracın içinin süpürülmesi, döşeme ve koltuk temizliği, kapı içleri, direksiyon, araç ön konsol temizliği ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi işlemleri kapsar. Bu işlemleri aracınıza uyguladığınızda aracın içi ilk gün ki kadar temiz bir görünüme kavuşur. 

 

Kapı içleri, direksiyon ve araç ön konsolu da yine temizlik malzemeleriyle silinir. Havalandırma kanallarıda fırça yardımıyla güzelce temizlenir. Ve aracınızın içi ilk gün ki kadar temiz hale gelir.

 

 

 

PASTA CİLA & BOYA KORUMA

 

 

 

Pasta Cila Boya Koruma Servisi uygulaması aslında 2 farklı uygulamanın genel adı halini almıştır. Çünkü pasta, boyayı kaldırırken cila ise boyayı kaplar. Genel olarak boya koruma işlemi ise arabanızın çiziklerini kapatmak, arabanızın boyasını belirginleştirmek ve daha parlak görünmesini sağlamak için yapılan işler bütününe denmektedir. Ve uygun ve kaliteli bir şekilde yapıldığında araçlarımızın görünümü için oldukça faydalı bir uygulamadır.

 

Pasta ve cila kelimeleri artık bütünleşmiştir. Çünkü pasta, boyayı kaldırırken cila ise boyayı kaplar. Genel olarak pasta cila işlemi ise arabanızın çiziklerini kapatmak, arabanızın boyasını belirginleştirmek ve daha parlak görünmesini sağlamak için yapılır.

 

 

MOTOR YIKAMA & MOTOR KORUMA

 

 

Aracınızın en önemli aksamı motor kısmındaki bilgisayar ve diğer bölümlerde zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak toz, çamur, zift, yağ katmanları gibi kirlenmeler meydana gelir. Bu kirler zaman içerisinde bulundukları bölgede paslanmaya sebebiyet verir.

 

 

Motor Temizleme ve Koruma Uygulamasında ısı, yağ buharı ve fan nedeni ile toz, yağ ve kire maruz kalan motor, motor temizliği ve koruma ürünleri ile temizlenir.

 
Nano teknolojik koruyucu etkiye sahip ilaçlar ile motorunuza uygulanan temizliğin devamlılığı sağlanarak koruma altına alınır. Koruyucu cila motor bölgesinde bulunan plastik ve kauçuk parçaların yıpranmasını engeller.

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014